top of page
Szukaj
  • Krzysztof Jędrzejewski

Sukces uczestników zajęć w ramach Programu Executive MBA

Jaką strategię dobrać, aby uzyskać najefektywniejsze wyniki w okresie 2,5 roku kontraktu menedżerskiego?Mateusz Kinas, Aleksandra Starczyńska, Łukasz Woźniak, Adrianna Piekut oraz Aleksander Wilk to zespół, który uzyskał najlepszy wynik ze wszystkich zespołów uczestniczących w Symulacje biznesowe - Marketplace Simulations na zajęciach MBA realizowanych przez GFKM Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów i Uniwersytet Śląski w Katowicach.


Dodatkowo wynik uzyskany przez ten zespół zakwalifikował się do 10% najlepszych zespołów uczestniczących w tej symulacji biznesowej na całym świecie w rankingu prowadzonym przez ILS w Tennessee. Jeszcze raz gratuluję wspaniałego wyniku i dziękuję Łukasz Woźniak za informacje o tym wyróżnieniu na LinkedIn.


Osiągnięcie zespołu na zajęciach MBA


Poszukiwanie najefektywniejszej strategii zarządzania zrównoważonym rozwojem firmy działającej w niestabilnej sytuacji gospodarczej i politycznej to zadanie z którym zmierzyli się uczestnicy symulacji biznesowej „International Corporate Management”.

Konkurencja była ostra. Sześć zespołów pełniących rolę zarządów firm podejmowało realistyczne decyzje biznesowe wymagające śledzenia zmieniających się trendów mających wpływ na atrakcyjność lub koszty prowadzonego biznesu w regionach w których zdecydowali się prowadzić swoją działalność. Dążąc do maksymalizacji wyników swojej firmy musieli przede wszystkim zrównoważyć wynik finansowy, zadowolenie klientów, wydajność operacyjną i satysfakcję pracowników. We wszystkich swoich działaniach musieli również pamiętać o tym aby wyprzedzać konkurencję.

7 wyświetleń0 komentarzy

ความคิดเห็น


bottom of page