top of page

Marketplace® Simulations jest uznaną i wiodącą platformą symulacji biznesowych na świecie obejmującą ponad 35 najbardziej realistycznych  gier biznesowych zapewniających rozwój kompetencji menedżerskich opracowanych przez ILS w Tennessee.

Wszystkie symulacje odzwierciedlają konkurencyjny
i ciągle zmieniający się rynek, dzięki czemu uczestnicy mogą eksperymentować ze strategiami biznesowymi oraz doświadczać konsekwencji swoich działań w wirtualnym środowisku biznesowym.

 

Doświadczenie zdobyte w symulacjach przekłada się na zmniejszenie luki pomiędzy wiedzą,
a umiejętnością jej praktycznego wykorzystania.

Fakt ten doceniło już ponad 1 mln uczestników
na całym świecie którzy od 2001 roku uczestniczyli
w grach biznesowych Marketplace.

MicrosoftTeams-image.png
MicrosoftTeams-image.png

Krystyna Polubińska

Trenerka Symulacji Biznesowych

Od 23 lat specjalizuję się w dziedzinie zarządzania strategicznego organizacją oraz doskonaleniem umiejętności menedżerskich w oparciu o symulacyjne gry biznesowe. Swoją podróż w świat symulacji rozpoczęłam w 1998 roku wprowadzając jako jedna z pierwszych osób w Polsce symulacyjne gry biznesowe do edukacji menedżerskich.

Jestem magistrem ekonomii, absolwentką Politechniki Szczecińskiej. Ukończyłam Podyplomowe Studia z Informatyki, seminarium z zakresu marketingu w Delta College w Middelburgu w Holandii oraz szkolenie dla instruktorów gier symulacyjnych w Duńskim Instytucie Technicznym. Posiadam Marketplace Simulations Trainer Certificate wydany przez ILS Inc oraz CapsimInbox Microsimulation Certificate wydany CMS Inc.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując jako: Dyrektor Zarządzający w firmie Sircom, pełnomocnik Rektora Olsztyńskiej Szkoły Wyższej oraz lider 22 projektów w ramach EFS. Jestem inicjatorką i właścicielką firmy Multi Pol Agencja Public Relations.

bottom of page