top of page
Szukaj
  • Krzysztof Jędrzejewski

Zmiana nazwy strony

Wszystkich interesujących się możliwościami symulacyjnych gier biznesowych w doskonaleniu umiejętności efektywnego wykorzystywania wiedzy w praktyce informuję, iż strona www.grydecyzyjne.com zmieniła nazwę na www.symulacjebiznesowe.com.

Wszyscy wiemy, że sama wiedza to jeszcze nie umiejętności. Niezależnie od tego, czy ktoś próbuje uprawiać sport czy też zostać doświadczonym menedżerem biznesowym, jedynym sposobem na przekształcenie wiedzy w umiejętność jej wykorzystania jest praktyka. Dążąc do sukcesu musimy skupić się przede wszystkim nad zmniejszaniem luki pomiędzy wiedzą a umiejętnością właściwego doboru metod i narzędzi do rozwiązywania problemów w zależności od zaistniałej sytuacji. Nie wystarczy wiedzieć co robić, ale trzeba to właściwie zrobić.


Symulacje biznesowe to narzędzia, które zabierają uczestników w ekscytującą podróż zapewniającą im doskonalenie umiejętności przekładania wiedzy na jej najefektywniejsze wykorzystanie w praktyce. W zależności od symulacyjnej gry zarządzając firmą 10, 8 lub 6 kwartałów w dynamicznym i konkurencyjnym środowisku uczestnicy muszą nieustannie dobierać metody i narzędzia prowadzenia biznesu w odpowiedzi na zmieniające się warunki rynkowe i środowiskowe. Mogą eksperymentować ze strategiami biznesowymi oraz doświadczać konsekwencji swoich działań w wirtualnym środowisku biznesowym.


Więcej szczegółów na temat 36 oferowanych symulacyjnych gier biznesowych znajduje się na naszej stronie. W kolejnych postach przybliżymy założenia kilku wybranych symulacyjnych gier biznesowych.

10 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page